IMG_0002s.jpgIMG_0003s.jpgIMG_0004s.jpgIMG_0005m.jpgIMG_0007s.jpgIMG_0008s.jpgIMG_0009s.jpgIMG_0010s.jpg

Ferie zimowe za pasem

Był Sylwester i po Sylwestrze. A już niedługo, bo 14 stycznia rozpoczną się w Polsce ferie zimowe! Zamówiliśmy na ten sezon duże opady śniegu. A jeśli limit śniegu już się wyczerpał, to przynajmniej troszkę mroziku poprosimy. ;)

Od 14 stycznia do 24 lutego zapraszamy wszystkich znudzonych nauką, żądnych odpoczynku od łamania głowy w szkolnych ławach i pracy po godzinach do naszych drewnianych domków, w Bieszczady. Zapraszamy nie tylko Gości z północy Polski, ale również, a może zwłaszcza, mieszkańców południa cierpiącego z powodu zabójczego smogu. U nas nie ma smogu, korków, śmieci, nerwowego sąsiada, kolejek do kasy, przegrzanych mieszkań, brudnych ulic, pośpiechu, zatłoczonych autobusów…. i tak długo by jeszcze można. No dobrze – benzyna jest trochę droższa, ale zawsze można się w nią zaopatrzyć przed wyjazdem z domu. ;)

A w zamian?... Drewniany domek do osobistej dyspozycji, a w nim kominek opalany drewnem, świeże nielimitowane powietrze (nie pobieramy opłat klimatycznych ;), rzeczka szemrząca 24/h i dobrze zaopatrzony sklepik też się znajdzie i jakaś pizzeria z taką pizzą, że Mamma mia! A namolna cywilizacja, pani od matematyki i szef są…. poza zasięgiem sieci. ;)